DARBAGOS- nasza historia.

Poniżej dowiedzą się Państwo całą historię naszej firmy, która była przekazywana z pokoleń na pokolenia dlatego posiada duże doświadczenie i renomę na Polskim rynku.

0
NASZYCH PRACOWNIKÓW
0+
WYKONANE WYBURZENIA
0%
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
0
WYKONANE CIĘCIA WODĄ
0+
SPRZEDANYCH MASZYN

Nasza historia

Korzenie firmy sięgają 1945 roku, była to obróbka drewna na potrzeby budowy kościołów oraz ich wnętrz od ambon po chóry i wszystkie inne drewniane elementy. Firma posiadała w tym okresie swój kamieniołom z których wykonywało się podwaliny budynków. W kolejnych latach firma wzbogaciła swoją ofertę o transport.

Działalność naszej firmy jest nieprzerwana od 1993 roku jako osoba fizyczna później przekształcona w spółkę prawa handlowego. W obecnej chwili główną działalnością jest kontynuacja dziedzin, obróbka wielkogabarytowa oraz wyburzenia i sprzedaż kruszyw z recyklingu.

Firma Darbagos cieszy się uznaniem wśród klientów z całej Polski.

Jednym z priorytetów naszej firmy jest troska o środowisko naturalne. Wszystkie działania i prace prowadzone są zgodnie z wymaganiami dotyczącymi ochrony środowiska. Używany przez nas sprzęt i stosowane technologie gwarantują nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania. Pozwalają one nie tylko na realizację usług, ale również podnoszą bezpieczeństwo i zapewniają ochronę środowiska poprzez racjonalną gospodarkę odpadami budowlanymi.

DARBAGOS posiada:

  • zezwolenia na transport odpadów,
  • pozwolenie na recycling gruzu,
  • aprobatę techniczną na gruz.

Posiadamy również liczne CERTYFIKATY, które świadczą o naszym profesjonalizmie.

2003
Nowy sprzęt!
Doposażenie firmy w specjalistyczny sprzęt wyburzeniowy. Zakupiliśmy nowoczesny i odpowiedni dla wyburzeń sprzęt, który jeszcze bardziej wzmocnił naszą pozycję na rynku.
2014
Zwiększenie wydajności!
Opracowanie, budowa i wdrożenie specjalistycznej instalacji do neutralizacji gruzu pobudowlanego i gruntu.
2017
Nowy budynek!
Oddanie do użytku nowego budynku o powierzchni zabudowy 1500m2. Wdrożenie usług mających na celu wykreowanie nowych rynków.
2019
Nowe uprawnienia!
Uzyskanie przez Firmę uprawnień UDT w zakresie wytwarzania, modernizacji oraz naprawy urządzeń ciśnieniowych i bezciśnieniowych oraz ich elementów.

Gwarantuję Państwu satysfakcję.
Prezes Zarządu – Dariusz Gąsior

Tel/Fax

+14 653 07 20

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.

Co Państwu oferujemy?