WYBURZENIA I ROZBIÓRKI

Oferujemy  Państwu specjalistyczne usługi wyburzenia i rozbiórki przeprowadzane przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu wraz  z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zakres prac:

  • demontaż instalacji przemysłowych w obiektach czynnych,
  • wyburzenia obiektów wysokościowych,
  • wyburzenie obiektów przemysłowych i magazynowych oraz konstrukcji żelbetowych betonowych i ceglanych,
  • prace ziemne,
  • neutralizacja odpadów przemysłu chemicznego,
  • rewitalizacja i rekultywacja terenu

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Firmy i kadry technicznej opracowaliśmy metodę, na podstawie której zbudowaliśmy od podstaw instalację do neutralizacji odpadów niebezpiecznych zawartych w gruzie betonowym, ceglanym oraz gruncie.

Działanie instalacji  pozwala w znacznym stopniu na obniżenia kosztów składowania odpadów.

Posiadamy specjalistyczny park maszynowy i sprzętowy,  na którym pracuje doświadczona i posiadająca wysokie umiejętności kadra pracowników co daje nam pozycję na rynku.

Jakość wykonywanych zleceń z zakresu kruszenia, wyburzeń i rozbiórki oraz recyklingu gruzu potwierdzają odpowiednie certyfikaty oraz wieloletnie doświadczenie i referencje zadowolonych klientów dla których wykonaliśmy zlecenia.

Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe

Dział - Wyburzenia

+48 14 65 30 720

+48 603 128 155

kontakt@darbagos.pl

Tarnów, ul. Chemiczna 144

Prośba o kontakt


Klikając przycisk "Wyślij" wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z RODO (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z odpowiedzią na wysłane powyższe zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Więcej informacji o RODO.